Poppers pro někoho netradiční forma čističů

Už znáte funkce právě těchto malých lahviček? Ano správně, jsou to čističe, se kterými se čistí audiohlavy, videohlavy, také jsou dobré na kůži, ale skvěle čistí například erotické pomůcky. Jsou to vysoce koncentrované chemické sloučeniny, takže čističe na různé způsoby použití.

Dva portály ale přitom na obou stejné podmínky?

U nás to rozhodně platí. Nejenom v internetovém obchodu Erotikum, ale také na Euforikum můžete mít slevy a své věrnostní účty. Zachovány jsou samozřejmě pouze na Erotiku, ale můžete svou slevu žádat i zde na tomto portálu. Jedná se o stejný systém https://www.euforikum.cz/content/10-nase-stale-slevy.

1.       Můžete udělat objednávku a my sami vám z ní odečteme 10% nebo 13%. Záleží v tomto případě vždy na vašem statutu zákazníka. Poníží se celková cena objednávky o danou slevu. Tato sleva se pak nastaví automaticky napořád, takže i pro další nákupy na tomto portálu budete mít již zavedenou slevu.

2.       Dalším případem, jak získat slevu je napsat e-mail. V tomto emailu požádáte o slevu a následně uděláte vaši objednávku. Navíc od nás získáte 1 kus čističe zdarma jako bonus, že jste zůstali našimi věrnými zákazníky.

3.       Třetí způsob je udělat objednávku na Erotiku a zde jsou věrnostní účty normálně nastavené, jak jste jako zákazníci zvyklí. Máte tak 10% slevu nebo 13% podle svého statusu zákazníka.

Nadále pak platí stejná pravidla pro dosažení výjimečnějšího statusu zákazníka.

         I.            V praxi to znamená, že pokud uděláte 5 objednávek, tak získáte označení věrného zákazníka a máte 10 % slevu z hodnoty vašeho nákupu.
       II.            Abyste mohli získat ještě vyšší slevu z vašich nákupů, museli byste dosáhnout útraty nad 15 000Kč. Pak budete mít označení platinového zákazníka a pokaždé při vašem nákupu se vám odečte z celkové hodnoty vaší objednávky 13 %.

Pro někoho je to zkrátka životní styl!