Jen žádnou paniku

S výpadkem elektrické energie musíte přece tak trochu počítat. Obzvláště v době letních bouřek, ale také v období zimní sezóny, kdy se hory sjezdaři a běžkaři jen hemží! Na takové nepříjemnosti musíte být přece připraveni. Pak nebudete zaskočeni ani náhlým výpadkem elektrické energie, na kterém je závislá lanovka, nebo vlek. Tak si prostě elektrocentrálu vypůjčíte http://www.hujeval.cz/, abyste dostali sportovce a výletníky alespoň do bezpečné zóny, než se opět vyčasí a elektřina naběhne.

voda

Spalovací motor a generátor na jedné hřídeli vykoná tu samou službu, jako normální připojení na rozvodnou síť!

Jen nepanikařit, ale přemýšlet s chladnou hlavou. Vždyť jste horalové! A ti bývají vesměs muži na svém místě. Umějí si poradit s každou potíží! A také mužně vypadají! Ale o tom snad jindy!

Jedno je jisté. Jestliže se Vám stane, že dojde k výpadku elektrického proudu, potom bude pozdě hledat náhradní zdroj. To Vám na lanovce mohou lidé přimrznout k sedačkám, než něco seženete. V létě by pak mohli panice podlehnout výletníci a následky dlouhého čekání ve výšce si snad ani nepředstavujte!

Buďte předvídaví a připravte se na nejhorší. Vyjednejte si půjčení náhradního zdroje s předstihem. Potom Vás nic nezaskočí. Vaši výletníci a sportovci budou v dobrých rukách. A tu chvilku, než nahodíte elektrocentrálu, to snadno vydrží! Jejich dobrodružství proběhne hladce.

Vám ale v hlavě ještě něco probíhá, viďte?

Ale ano. Máte pravdu. Vy si můžete náhradní zdroj elektrické energie zapůjčit i do míst, kde není dostupná rozvodná síť! Už asi víte, která místa by to mohla být. To už jsou místa pro skutečné machry na snowboardech, ale i na lyžích. Tak jim to potěšení umožněte a vyvezte je vlekem až nahoru, kde startovní čára pro náročný sjezd určuje začátek. A v těchto místech elektrocentrálu, nebo agregát můžete zcela jistě používat! Zapůjčením získáte skvělou příležitost k rozšíření služeb ve Vašem lyžařském areálu!

zdroj

Výpůjčka náhradního zdroje elektrické energie má jednu obrovskou výhodu! Nemusíte se starat o údržbu. Tu zajistí firma, která elektrocentrály půjčuje. Dokonce je přiveze a zase odveze. To se vyplatí, ne?