Jen žádnou paniku

S výpadkem elektrické energie musíte přece tak trochu počítat. Obzvláště v době letních bouřek, ale také v období zimní sezóny, kdy se hory sjezdaři a běžkaři jen hemží! Na takové nepříjemnosti musíte být přece připraveni. Pak nebudete zaskočeni ani náhlým výpadkem elektrické energie, na kterém je závislá lanovka, nebo vlek. Tak si prostě elektrocentrálu vypůjčíte /, abyste dostali sportovce a výletníky alespoň do bezpečné zóny, než se opět vyčasí a elektřina naběhne.


voda

Spalovací motor a generátor na jedné hřídeli vykoná tu samou službu, jako normální připojení na rozvodnou síť!

Jen nepanikařit, ale přemýšlet s chladnou hlavou. Vždyť jste horalové! A ti bývají vesměs muži na svém místě. Umějí si poradit s každou potíží! A také mužně vypadají! Ale o tom snad jindy!

Jedno je jisté. Jestliže se Vám stane, že dojde k výpadku elektrického proudu, potom bude pozdě hledat náhradní zdroj. To Vám na lanovce mohou lidé přimrznout k sedačkám, než něco seženete. V létě by pak mohli panice podlehnout výletníci a následky dlouhého čekání ve výšce si snad ani nepředstavujte!

Buďte předvídaví a připravte se na nejhorší. Vyjednejte si půjčení náhradního zdroje s předstihem. Potom Vás nic nezaskočí. Vaši výletníci a sportovci budou v dobrých rukách. A tu chvilku, než nahodíte elektrocentrálu, to snadno vydrží! Jejich dobrodružství proběhne hladce.

Vám ale v hlavě ještě něco probíhá, viďte?

Ale ano. Máte pravdu. Vy si můžete náhradní zdroj elektrické energie zapůjčit i do míst, kde není dostupná rozvodná síť! Už asi víte, která místa by to mohla být. To už jsou místa pro skutečné machry na snowboardech, ale i na lyžích. Tak jim to potěšení umožněte a vyvezte je vlekem až nahoru, kde startovní čára pro náročný sjezd určuje začátek. A v těchto místech elektrocentrálu, nebo agregát můžete zcela jistě používat! Zapůjčením získáte skvělou příležitost k rozšíření služeb ve Vašem lyžařském areálu!


zdroj

Výpůjčka náhradního zdroje elektrické energie má jednu obrovskou výhodu! Nemusíte se starat o údržbu. Tu zajistí firma, která elektrocentrály půjčuje. Dokonce je přiveze a zase odveze. To se vyplatí, ne?