I šatna může být příjemným místem

Šatny, prostory většině dobře známé. Najdete je ve školách, u veřejných bazénů, ve fitness centrech i v zaměstnání, prostě všude tam, kde si větší množství lidí potřebuje uložit své věci a oblečení na pár hodin.
Do těchto prostor však nejsou ideální dřevěné skříňky. Mnohem více se uplatní ty kovové. Jsou odolnější a lépe se udržují. Dnes už to nemusí být nevzhledné jednobarevné skříně, ale naleznete je v mnoha variantách i barvách. Celý prostor tak navíc rozveselí a doladí.
zámky na skříňkách

Kovové šatní skříně v mnoha barvách

Podívejte se na nabídku, kterou vám nabízíme https://www.b2bpartner.cz/satny-a-socialni-zarizeni/satni-skrinky/kovove-satni-skrinky-klasicke/. Máme pro vás skladem připraveno přes 100 různých typů kovových šatních skříní.
Volit můžete podle následujících parametrů:
·         Typ základny – nožky, sokl, bez podnože
·         Typ zámku – cylindrický, otočný
·         Barva korpusu
·         Barva dvířek
·         Konstrukce – demontovaná, smontovaná, svařovaná
·         Počet dveří – 2, 3
Hledáte-li finančně méně náročné řešení, výhodou pro vás budou skřínky montované. Víte proč? Protože jsou skladnější. Rozmontované skříňky totiž mnohem lépe přichystáte na převoz a díky potřebě menšího prostoru na jejich přepravu tak právě za dopravu ušetříte nejvíce.
školní šatna

Cenově dostupné a kvalitní zároveň

I pro manipulaci jsou montované skříňky mnohem lepší, lépe se nesou a snadněji je tak přemístíte kamkoli budete potřebovat, například do patra. Ne všechna fitness centra jsou umístěna v přízemí a ve starých domech nejsou ani výtahy. Rozmontované skříňky tam tak dostanete mnohem snáze.
Potřebujete-li tedy kvalitní, ale cenově dostupné kovové šatní skříně, to pravé najdete právě u nás. Výběr je opravdu široký a šatní prostor tak můžete vybavit přesně podle svých představ a i z nudného a obyčejného místa tak vykouzlit příjemné prostředí.